"W poszukiwaniu idealnej receptury trzeba doświadczyć każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu
decydującego o finezji i lekkości smaku wykwintnej kawy."

Pytania

 
Zachęcamy Państwa do zadawania pytań, bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy.
  1. Wystawiają Państwo faktury VAT czy paragon?

    Do każdego złożonego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę VAT, w zależności od tego czy w procesie rejestracji zostały podane dane firmy (pełna nazwa, NIP). Faktura VAT lub wydruk z kasy fiskalnej jest dołączany do każdej przesyłki.
  2. Jaką firmą wysyłają Państwo paczki?

    Przy dostarczaniu zamówionych towarów, korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej "Pocztex".
  3. Kiedy wyślą Państwo moje zamówienie?

    Zamówienie złożone w dniu roboczym do godziny 19:00 jest co do zasady wysyłane w tym samym dniu, pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym. Pozostałe zamówienia są realizowane w kolejnym dniu roboczym. Powyższa informacja ma charakter informacyjny, a w szczególności nie uwzględnia możliwych losowych opóźnień w realizacji zamówień, które staramy się ograniczyć do minimum.

O mnie...

Od września 2012 roku na małą skalę wytwarzam kawę paloną, ziarnistą oraz mieloną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i moim znakomitym partnerom, mogę zaproponować kawę wyjątkową, inną niż "przemysłowe kawy", kawę moich marzeń.

Przez 40 lat pracowałam w Poznańskiej Palarnii Kawy Astra, w której pasja do kawy i satysfakcja z zadowolenia klienta jest piorytetem.

Ewa Jankowska

Dyplom i nagroda Produkt Roku 2013 za Kawę Zieloną
Dyplom i nagroda "Produkt Roku 2013 za Kawę Zieloną", przyznana przez polskich zielarzy.
 

Cafe Creator

Kawa ręcznie palona i schładzana tylko powietrzem - dzięki czemu zachowuje bogactwo aromatu. Tradycyjna metoda palenia kawy jest jedynym sposobem zachowania wyrafinowanego smaku i zapachu doskonałych odmian arabiki.

Długi, ręcznie prowadzony, naturalny proces prażenia pozwala we właściwym momencie przerwać wypalanie, wtedy gdy ziarna są już w pełni wykształcone i bardzo dobrze uprażone.

Zapraszamy do przeczytania niezwykle ciekawego artykułu o nowej kawie KAMERUN SANTA BLUE MOUNTAIN, dostępnej w naszej ofercie.

Kawa KAMERUN Santa Blue Mountain
 

Kontakt

Cafe Creator

ul. Leśnych Skrzatów
60-193 Poznań

Drzewko Firma Rodzinna