"W poszukiwaniu idealnej receptury trzeba doświadczyć każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu
decydującego o finezji i lekkości smaku wykwintnej kawy."

O mnie

 
Od września 2012 roku na małą skalę wytwarzam kawę paloną ziarnistą i mieloną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i moim znakomitym partnerom, mogę zaproponować kawę wyjątkową, inną niż "przemysłowe kawy", kawę moich marzeń.

Przez 40 lat pracowałam w Poznańskiej Palarnii Kawy Astra, w której pasja do kawy i satysfakcja z zadowolenia klienta jest priorytetem.

Ten czas pozwolił mi odnaleźć w kawie niekończącą się podróż do niesamowicie fascynującego i inspirującego świata.

Nauczyłam się, że samej trzeba doświadczać każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu decydującego o finezji i lekkości smaku wykwintnej kawy.

Wierzę w to, że po pewnym czasie moi Klienci zupełnie inaczej będą patrzeć na kawę. Będą wiedzieli co wybierać. Kawa nawet markowa ma zadowalać tysiące różnych klientów, musi być tak skomponowana by się dobrze sprzedawała. Moja kawa spełnia indywidualne upodobania.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego naszą kawę:

O mnie...

Od września 2012 roku na małą skalę wytwarzam kawę paloną, ziarnistą oraz mieloną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i moim znakomitym partnerom, mogę zaproponować kawę wyjątkową, inną niż "przemysłowe kawy", kawę moich marzeń.

Przez 40 lat pracowałam w Poznańskiej Palarnii Kawy Astra, w której pasja do kawy i satysfakcja z zadowolenia klienta jest piorytetem.

Ewa Jankowska

Dyplom i nagroda Produkt Roku 2013 za Kawę Zieloną
Dyplom i nagroda "Produkt Roku 2013 za Kawę Zieloną", przyznana przez polskich zielarzy.
 

Cafe Creator

Kawa ręcznie palona i schładzana tylko powietrzem - dzięki czemu zachowuje bogactwo aromatu. Tradycyjna metoda palenia kawy jest jedynym sposobem zachowania wyrafinowanego smaku i zapachu doskonałych odmian arabiki.

Długi, ręcznie prowadzony, naturalny proces prażenia pozwala we właściwym momencie przerwać wypalanie, wtedy gdy ziarna są już w pełni wykształcone i bardzo dobrze uprażone.

Zapraszamy do przeczytania niezwykle ciekawego artykułu o nowej kawie KAMERUN SANTA BLUE MOUNTAIN, dostępnej w naszej ofercie.

Kawa KAMERUN Santa Blue Mountain
 

Kontakt

Cafe Creator

ul. Leśnych Skrzatów
60-193 Poznań

Drzewko Firma Rodzinna